PROGRAM’20

 

  • 09:30 SummITS Video Gösterimi
  • 09:35 Erol YANAR, AUS Türkiye Başkanı
  • 09:45 Prof. Dr. Şahin ALBAYRAK, Anahtar Konuşmacı, Berlin Teknik Üniversitesi
  • 10:00 Jacob BANGSGAARD, ERTICO Ceo
  • 10:15  Fatma ŞAHİN TBB Başkanı, Gaziantep BŞB Belediye Başkanı
  • 10:30 M. Cahit TURHAN, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı
  • 11:00 3. Ulaşımda Aklın Yolu Ödül Töreni
  • 11:30 Fuar Alanı Açılış ve Stant Ziyaretleri
  • 12:00 TIR ASSİST Projesi İmza Töreni
  • 12:30 Fuar Alanı Açılış ve Stant Ziyaretleri

          13:30 Öğle Yemeği

  • 15:00-17:00 Oturum 1-Geleceğin Ulaşım Politikaları ve AUS
  • Moderatör:
  • Gökhan EVREN-UAB Haberleşme Genel Müdürü
  • Panelistler:
  • Panelist 1: Ahmet Hamdi ATALAY- Havelsan Genel Müdürü
  • Panelist 2: Jacob BANGSGAARD- ERTICO Ceo
  • Panelist 3: Hüseyin BAYRAKTAR- ÇŞB CBS Genel Mdr. Yrd.
  • Panelist 4: Selami YAZICI- UAB AUS Daire Bşk.

 

  • 09:30-11:00 Oturum 2- Trafik Sistemleri İçin AUS
  • Moderatör:
  • Mustafa ILICALI- İstanbul Ticaret Üniversitesi
  • Panelistler:
  • Panelist 1: Abdulkadir URALOĞLU- Karayolları Genel Müdürü
  • Panelist 2: Durmuş ÜNÜVAR- Kıyı Emniyeti Genel Müdürü
  • Panelist 3: Hüseyin BAYRAKTAR- ÇŞB CBS Genel Mdr. Yrd.
  • Panelist 4: Kemal ÖREN- TÜVTÜRK Genel Müdürü

 

  • 00 Kahve Arası

 

  • 11:15-12:45 Oturum 3- AUS Birlikleri Ülke Uygulamaları
  • Moderatör:
  • Doç. Dr. Birol EKİCİ TBB Genel Sekreteri
  • Panelistler:
  • Panelist 1: Erol YANAR- AUS Türkiye Başkanı
  • Panelist 2: Saurav Bhattarchya- ITS Singapur Başkanı
  • Panelist 3: Madis SASSIAD- ITS Estonya Başkanı
  • Panelist 4: Roman SRP- ITS Çek ve AUS Ağ Birlikleri Başkanı

 

  • 13:00 Öğle Yemeği

 

  • 14:00-15:30 Oturum 4- AUS ve Geleceğin Araçları
  • Moderatör:
  • Dr. Orhan ALANKUŞ Okan Üniversitesi
  • Panelistler:
  • Panelist 1: Metin BALCI- Ulak A.Ş.
  • Panelist 2: Alexander DUISBERG- Bird&Bird Hukuk
  • Panelist 3: Hırabaya YOSHITAKA- Hitachi

 

  • 16:00 Kahve Arası

 

  • 16:00-17:30 Ar-Ge Geleceğin Mimarisi
  • Moderatör:
  • Selamettin ERMİŞ BTK Kurul 2. Başkanı
  • Panelist 1: Orhan ALANKUŞ- Okan Üniversitesi
  • Panelist 2: Dimitris MARGARITIS-Helenik Teknoloji Enstitüsü
  • Panelist 3: Zia WADUD- Leed Üniversitesi
  • Panelist 4: Hediye TÜYDEŞ- ODTÜ
  • Panelist 5 : Serhat MELİK- TÜBİTAK

 

  • 17:30 Kapanış